HYGIENICKÉ SYSTÉMY
OCHRANNÁ A PRACOVNÍ KOSMETIKA
OCHRANNÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
MÝDLA A MYCÍ PASTY
BĚŽNÝ ÚKLID
PROFESIONÁLNÍ ÚKLID
VYBAVENÍ PRO ÚKLID
DOPLŇKOVÝ SORTIMENT
FOOD PROFESSIONAL ŘADA
GASTRO PROFESSIONAL ŘADA
INVENTÁŘ KUCHYNĚ
Novinky
22.11.2021
Náhradní plnění
Pro naše zákazníky poskytujeme náhradní plnění.
Co je náhradní plnění?
Každý zaměstnavatel, který zaměstnává více než 25 pracovníků má dle zákona o ...
číst celé
20.11.2021
Broušení nožů
Profesionální broušení nožů z celé České republiky v Hořičkách
Bojíte se svěřit své nože jen tak někomu? Máte špatné zkušenosti s nešikovným brusičem...
číst celé
Blog
30.03.2022
Oborový katalog ŠKOLY
Čisticí prostředky a dezinfekce pro snadnou údržbu dokonalé čistoty ve školách, školkách i univerzitách.
číst celé
30.03.2022
Oborový katalog WELLNESS
Čisticí prostředky a dezinfekce vhodné pro údržbu bazénů, sprch a dalších prvků wellness zóny.
číst celé
- Úvod
- Generální oblast
- CLEAMEN 146 čistič a leštič na lesklé povrchy 1 l ECO
CLEAMEN 146 čistič a leštič na lesklé povrchy 1 l ECO
- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- CLEAMEN 146 čistič a leštič na lesklé povrchy 1 l ECOSkladem110 Kč91 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Prostředek určený k čištění a leštění povrchů v jednom kroku při dosažení maximálního lesku beze šmouh. Obsahuje velmi jemné a neutrální tenzidy, které účinně odstraní i odolné nečistoty. Je zejména určen na povrchy náchylné k poškození a zmatovatění jako jsou leštěné mramory, žuly a přírodní i umělé kameny, vysoce lesklé dlažby. Je vhodný i na plasty, laminátové povrchy, leštěný nerez i jiné kovy. Je ideální na čištění podlah ošetřených metalickými vosky a impregnacemi.
Při použití se ředí dle tabulky, na lokální znečištění lze použít i koncentrát, povrch je pak ale nutné důkladně opláchnout čistou vodou.
Prostředek je určen pro ruční mytí mopem, nebo hadrem z mikrovlákna pro dosažení plného efektu lesku. Při údržbě obkladů, parapetů, stolních desek, barových pultů a pod. je vhodné použít rozprašovač a mikrovláknovou utěrku, na hladké povrchy lze použít i stěrku
Čistič a leštič na lesklé povrchy využívá našich poznatků z kombinace aktivních látek a ochranných polymerů. Tento typ polymerů je výsledkem posledního vývoje těchto látek. Jejich vlastnosti zcela ojedinělým způsobem kombinují vysokou mechanickou odolnost proti otěru, zvýšenou chemickou rezistenci proti některým látkám a samozřejmě výjimečnou biologickou odbouratelnost. V každodenní praxi zabraňují pronikání špíny do nitra čištěných povrchů a podstatným způsobem usnadňují každé další mytí.
pH koncentrátu: 8
UFI 3940-4017-K00X-W39Q
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích